Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zprávičky v roce 2019

22. 12. 2018


 


Zděná Zprávičky k 22.8.2019

Dobrý den , Ahoj Všem
po delší době něco málo o dění ve Zděné a jiné. Trošku jsem s informovaností  usnul na vavřínech nicméně facebook jede (taky ho nemám), ale ještě důležitější je, že Zděná se nám v posledních dnech mění pod rukama. Jakým směrem posuďte-přílohy níže.
K rekonstrukci:
První půl rok 2019 byl o výrobě interiérových dveří a přípravách k dění posledních 2-3 týdnů a víceméně nasledujícího měsíce, kde bychom chtěli dotáhnout rekonstrukci části prvního patra.
Slovy pana Lorence ,,přes lehké příčky, stropní rošty, jsme se již dostali, momentálně zateplujeme, zaklápíme vše se kombinuje s instalacemi odpady, voda, elektro a v brzké době nás čeká nahazování(pozor možnost brigády :-)), podlahy-dlažby, koupelny, montáž dveří´´, snad jsem něco nezakřikl.
 
Brigáda - rádi bychom začali nahazovat koncem srpna, začátkem září, tady se bude hodit každá ruka ( postavit se k míchačce či dopravě materiálu do patra, tak aby se kluci mohli věnovat jenom k nahazovaní). Tak k do by měl chuť a čas, budeme rádi když se ozveš ( s termínem budu chytřejší příští týden). 732178391 nebo email
 
Kultura - Dobrodružné korálkování, již šestý ročník, již zítra 24.8.2019, více plakátek.
Připravujeme druhé setkání PTP v Zaječově, již druhým rokem v naší režii, vypadla nám konferenciérka (podklady připravené). Necítíte se někdo? Budeme rádi za každý tip, setkání se koná 12.9 čtvrtek od 9:30-11:30.

S pozdravem za Spolek Zděná 2012 A.Krajdl